1 BAZAREK DLA NAJMŁODSZYCH ZAWODNIKÓW

 Serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszym bazarku organizowanym dla najmłodszych zawodników SMS Resovia. Bazarek na bieżąco można śledzić na naszym fanpage www.facebook.com/FundacjaProResovia. Całkowity dochód z bazarku zostanie przeznaczony właśnie na najmłodszych.

Bazarek trwa od 09.11.2016 do 04.12.2016 do godziny 20.00 (liczą się komentarze dodane do godziny 20:00:59). W czasie jego trwania, każdy może dodać swój fant - wystarczy wstawić zdjęcie opis i cenę wywoławczą .Osoby chętne do wstawiania fantów oczywiście bardzo mile widziane.

Osoba wystawiająca przedmiot zobowiązuje się do zakończenia transakcji tzn. dostarczenia wystawionych fantów do 3 dni od dnia zakończenia bazaru.

Bazarek ma formę licytacji - wygrywa osoba, która wylicytuje dany fant za najwyższą cenę.
Licytujemy pozostawiając komentarz pod konkretnym fantem.
Koszty wysyłki pokrywa kupujący.

WAŻNE ! Prosimy bardzo osoby, które wylicytują fanty i tym samym wesprą naszą młodzież o wpłacanie pieniążków nie później, niż 7 dni po zakończeniu bazarku istnieje możliwość wydłużenia terminu.
Proszę też o przemyślane licytacje. Jeżeli nie zamierzacie wpłacać za wylicytowane fanty - nie licytujcie, bo tym samym odbieracie szansę innym licytującym, którzy chcą pomóc ze szczerego serca, odpowiedzialnie podchodząc do kwestii wpłaty.

Prosimy o rozsyłanie bazarku, dodawanie znajomych, wstawianie fantów i wszystko co Wam przyjdzie do głowy żeby pomóc naszym podopiecznym :)
Za każdą pomoc ogromnie dziękujemy!

Po zakończeniu bazarku na stronie głównej wydarzenia będzie podsumowanie licytacji. Każda z osób, która wygrała licytację otrzyma info na priv z numerem konta i kosztami wysyłki.
Po pojawieniu się wpłaty na koncie będzie wysyłka lub możliwość odbioru osobistego.