TROCHĘ O NAS I NASZYCH PLANACH

 Powstanie Fundacji PRO RESOVIA jest wynikiem wielu dyskusji na temat co tu zrobić, by wesprzeć sportowy rozwój dzieci i młodzieży trenującej w Resovii tak, by w przyszłości cieszyć się z sukcesów przez nie odnoszonych.  I wtedy właśnie wpadliśmy na pomysł…MNIEJ GADAĆ WIĘCEJ DZIAŁAĆ!

Plany mamy wielkie i podniosłe, ale wolimy informować Was o tym co zrobiliśmy, a nie o tym, co zamierzamy zrobić. Na chwilę obecną możemy wykazać się resoviackim bazarkiem zorganizowanym na profilu facebookowym z którego dochód w kwocie 724 zł w całości przekażemy na potrzeby najmłodszych roczników piłkarzy, przygotowaniem akcji ulotkowej oraz założeniem tejże strony internetowej, wykonanej przez wolontariusza Pana Marcina Jarembskiego na rzecz fundacji (wielkie DZIĘKUJEMY!).  Jesteśmy również po pierwszym spotkaniu "Działu historycznego", którego efekty  pracy będziemy również prezentować Państwu na naszej stronie.Zarząd Fundacji PRO RESOVIA jak i osoby współpracujące działają pro publico bono. Fundacja nie zatrudnia pracowników i do chwili obecnej nie ma "kosztów własnych", a wydatki pokrywamy z własnej kieszeni. Ważne dla nas jest abyście o tym wiedzieli,  obdarzyli nas zaufaniem i włączyli się w tą inicjatywę. Fundacja nie ma na celu wyręczenia Klubu w jego zadaniach ani też ograniczać się wyłącznie do futbolu, ma wspierać młodzież trenującą w klubie różne dyscypliny. Jej wsparcie ma stanowić wartość dodaną. Zakładamy pełną jawność finansową oraz współdecydowanie, na jakie konkretne cele przeznaczać będziemy fundusze.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym statutem opublikowanym w przeznaczonej mu zakładce.

Jeżeli macie pomysły, wolny czas i chcecie pomóc, piszcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Jeżeli robicie przelew zróbcie drugi - na fundację, kwota obojętna. Mówcie, piszcie polecajcie. RRazem możemy więcej!